DEMİRDÖKÜM İZMİR'DE ATAKTA...11.10.2010

DEMİRDÖKÜM İZMİR'DE ATAKTA...

DemirDöküm Yetkili Satıcısı Termak A.Ş., yeni showroomu ile İzmir'deki dağıtım kanalını daha da güçlendiriyor...

Ülkemizde hızlı bir şekilde yaygınlaşmaya başlayan doğal gaz, geçtiğimiz yıl İzmir'lilerle de buluştu. Doğal gazın gelmesiyle ısıtma pazarında önemli bir hareketlilik yaşanan İzmir'de, DemirDöküm firması, uzun yıllardır İzmir'lilere hizmet vermenin getirdiği avantajla faaliyetlerini sürdürüyor.

Bu çerçevede, 1967'den beri İzmir'de faaliyet gösteren DemirDöküm Yetkili Satıcısı Termak A.Ş., yeni showroomu, DemirDöküm'ün üstün teknoloji ürünlerini İzmir'lilerle daha rahat bir şekilde buluşturmak üzere devreye aldı.

İzmir'de hizmetlerini başarı ile sürdürmekte olan TERMAK A.Ş.' nin, yeni showroom'unun açılışı, DemirDöküm Genel Müdürü Bülent Lütfü Kızıltan ve DemirDöküm üst yönetiminin katılımı ile 17 Mayıs 2007 Perşembe günü gerçekleştirildi.

Açılış konuşmasında DemirDöküm Genel Müdürü Sayın Bülent Lütfü Kızıltan, İzmir'de doğal gazın kısa bir sürede hava kirliliğinin yoğun olduğu bölgelerden başlayarak yaygınlaştığını, yatırım çalışmaları dahilinde halen Karşıyaka, Gaziemir ilçelerinde kısmen gaz kullanımının başladığını, bunun yanı sıra Aliağa, Kemalpaşa, Torbalı ilçelerinde ise yatırım çalışmalarının tamamlandığını belirterek, mevcut doğal gaz abone sayısının 16.000 olduğunu, İzmir ilinde 2007 yılı sonu ile abone hedefinin 65.000 olarak belirlendiğini sözlerine ekledi.

İzmir genelinde yaygın satış ağı, showroomları ve üstün özellikli ürünleri ile DemirDöküm'ün yoğun bir taleple karşılaşmasından memnuniyet duyduklarını açıklayan B. Lütfü Kızıltan, ucuz ve çevreci bir enerji kaynağı olan doğal gazla birlikte kentin çehresinin de değişmeye başlayacağının altını çizdi. 53 yıllık tecrübesiyle ısıtma sektörünün lideri olan DemirDöküm'ün hedefinin İzmirli'lere en iyi ürün ve hizmeti sunmak olduğunu da vurgulayan B. Lütfü Kızıltan, her geçen gün artan yetkili satıcı ve satış noktalarıyla bu ihtiyacın karşılanacağını söyledi.

Diğer Haberler

 

Satış Sözleşmesi - Gizlilik İlkeleri - İade Şartları

BengiKombi Isıtma Soğutma Ürünleri Satış ve Pazarlama San.Tic.Ltd.Şti. 0212 415 58 00

®Tüm Hakları Saklıdır...PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.